İletişime Geçin: 0532 417 80 02

Hakkımızda

T.C. Turizm Bakanlığı, T.C. Diyanet işleri Başkanlığı,TURSAB işbirliği ile gerçekleştirilen Hac ve Umre Organizasyonunda SEMENDAR TURİZM (A Grubu) Seyehat Acentesi olarak faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanlarımız İnanç ve Kültür Turizmine yönelik olup kurulduğu günden bu güne ihtişamlı ve saygın hizmet anlayışıyla ilerlemektedir.Bu amaçla kurulan şirketimiz Hac ve Umre sektörüne yeni bir anlayış getirmektedir.Özellikle Mekke ve Medine’deki tecrübeli personeliyle üzerine düşen sorumluluğun bilinciyle,bu sorumluluğu sonuna kadar yerine getiren takım çalışmasına inanan,kararlılık ve güvenilirlik ilkeleriyle hareket eden kadrosuyla sizlere hizmet etmektedir.

Efendimizin ‘Sen Allah’ın Arzının en sevimlisisin’ buyurduğu Kutlu Belde Mekke’ye ve Efendimize kucak açan Ensarın Aşkıyla,Sevdalısı olduğumuz Medine’ye SEMENDAR TURİZM farkıyla,anlamak,hissetmek,yaşamak ve anlatmak için kıblemizi gözle görünür eylemek,Makamı İbrahimi Namazgah edinmek,Hacerül Esved’in karşısında aklanmak,Rahmet müjdesi olan Zemzem’den kana kana içmez ve su çorak yüreklerimizi bir Medine yağmuruyla yeniden diriltmek için Vuslatınız SEMENDAR TURİZM olsun.

Kabe’nin KARA SEVDASI Alnımızdan Eksik Olmasın.